Wprowadź CV do bazy

Rejestracja w bazie CV odbywa się dwuetapowo:

 

I Etap – obejmuje utworzenie konta w serwisie, z loginem i hasłem, podanie danych identyfikacyjnych i kontaktowych, umieszczenie prezentacji Twojego profilu zawodowego i innych informacji i wysłanie formularza;

 

II Etap – obejmuje potwierdzenie aktywacji poprzez kliknięcie na wysłany w emailu link i aktywację CV w naszej bazie. Nieaktywowane CV będą usuwane.

Identyfikacja w serwisie

Hasło powinno zawierać minimum 8 znaków

Dane osobowe

Dane adresowe

Poszukiwane stanowisko

Wskaż potencjalnemu pracodawcy branżę i lokalizację, która Cię interesuje:
Zaznacz max. 4 opcje (wciśnij i przytrzymaj przycisk Ctrl i zaznacz wybrane).

Znajomość języków obcych


Zastrzeżenie dostępu do Twojego CV (opcja):

Jeżeli dana firma (np. obecny pracodawca) nie powinna mieć dostępu do Twojego CV wprowadź poniżej nazwę firmy.

Nagłówek Twojego życiorysu:*

W jednym zdaniu postaraj się przedstawić swój profil zawodowy. To pierwsza dostępna informacja, którą przeczyta o Tobie pracodawca. Przykłady właściwych nagłówków: Dyrektor Finansowy w firmie farmaceutycznej. Student zarządzania z doświadczeniem w sprzedaży.

Twoje CV w języku polskim:*

Wprowadź swój życiorys (bez danych osobowych i kontaktowych - te dane wpisywałeś już w pierwszym etapie rejestracji) lub wklej. Uwaga: wklejane informacje powinny być w formie prostego tekstu (nie kopiuj np. tabeli!).

Twoje CV w języku angielskim (opcjonalnie):*

Wprowadź swój życiorys (bez danych osobowych i kontaktowych - te dane wpisywałeś już w pierwszym etapie rejestracji) w języku angielskim.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę JOBS.PL S A oraz przez firmę będącą Klientem JOBS.PL SA i posiadająca uprawnienia do korzystania z zasobów bazy CV zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997(Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)


Zostałem poinformowany, że JOBS.PL SA umożliwia mi dostęp do wprowadzonych przeze mnie danych wraz z możliwością ich aktualizacji czy ewentualnego usunięcia. Przyjmuję do wiadomości, że JOBS.PL SA zastrzega sobie prawo do usunięcia wprowadzonych przeze mnie danych w części lub w całości bez podania przyczyny


Zgadzam się na otrzymywanie na zarejestrowany powyżej adres e-mail, materiałów informacyjnych i handlowych zgodnych z kryteriami rejestracji, przesyłanych przez serwis www.jobs.pl i jego partnerów handlowych


 

Netto czy brutto?

Nie zastanawiaj się skorzystaj z kalkulatora wynagrodzeń, oblicz kwotę którą dostaniesz na ręke

» kalkulator wynagrodzeń

Sprawdź  ile zarabiają inni

Zobacz ile zarabiają inni. Porównaj swoje wynagrodzenie w wielu województwach.

» więcej

Profesjonalne CV

Starasz się o wysokie stanowisko? Nie martw się, pomożemy napisać Ci profesjonalne CV.

» więcej

CV.pl
Human Resources Poland
KarieraManagera.pl
szkolenia.com